Showing all 4 results

Maska sterile PRODHEN ME UVC !!!

Ne prodhojmë dhe shesim sa vijon:

Maska kirurgjikale BFE me 3 shtresa> 99% LLOJI IIR KUNDËR 14683: 2019 + AC: 2019 në sasi 1 copë, Nga 10 copë. dhe 50 copë.
Fytyra PVC dhe PET (100% kundër gërvishtjeve)
Maska të dyfishta nga puplin 100% PAMBUK me plisa
Maska të dyfishta pëlhure me filtër + 2 filtra FALAS !!!
Maska të dyfishta pëlhure me filtër dhe valvul frymëmarrje + 2 filtra FALAS !!!

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας προσφέρει μια καλύτερη εμπειρία περιήγησης. Με την περιήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο, αποδέχεστε τη χρήση των cookies από εμάς.