Showing all 9 results

Sete pranverore dhe verore ne dispozicionin tuaj. Shijoni ato sa më shumë që të mundeni! Rroba verore të freskëta dhe komode për të gjitha madhësitë. Shumëllojshmëri dizenjosh, ngjyrash, fjongosh, tufash që do t’ju bëjnë të dalloheni në të gjitha aventurat e verës!!!

-20%
New

funde

Fund vinyl

12,00 
-10%
New

PRANVERË VERË

Bluzë lundrimi Lurex

18,00 
-17%
New
25,00 
-20%
New
20,00 
-10%
New
18,00 
-17%
New
15,00 
-10%
New
18,00 
-17%
New
15,00 
-17%

PRANVERË VERË

Fustan i gjatë asimetrik

25,00 
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για να σας προσφέρει μια καλύτερη εμπειρία περιήγησης. Με την περιήγηση σε αυτόν τον ιστότοπο, αποδέχεστε τη χρήση των cookies από εμάς.